Из нашег угла

skola1

Прочитајте како су нашу школу на Четвртом сајму школског издаваштва одржаном 24.10.2014. године представили Дуња Броћић и Вукашин Терзић ученици одељења 6/2.

Зато је добро бити ђак моје школе

Дуња: Ми смо ученици Основне школе ,,Академик Миленко Шушић“ из Гуче. Препознатљиви смо не само по труби већ и по срдачности и гостољубивости. Уверићете се данас у то.

Вукашин: Наша школа има дугу традицију – постоји још од 1850. године. Да није нас, била би баш стара. На срећу, ми је сваког септембра подмлађујемо. Више од петсто малишана из вароши и околних села унесе живот и радост у ово скромно здање.

Опширније: Из нашег угла