Пробни завршни 2017

Тестови и анализа постигнутих резултата са Пробног завршног испита за ученике осмих разреда, који су одржани 7 и 8. априла 2017.год. из српског језика, математике и комбинованог теста.

Српски језик - тест     pdf

Српски језик - анализа     pdf

Математика - тест     pdf

Математика - анализа     pdf

Комбиновани тест - тест     pdf

Комбиновани тест - анализа     pdf

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Продужен зимски распуст

На основу званичног саопштења Министра просвете, Младена Шарчевића, распуст је продужен 9. и 10. јануара 2017.год.
О наставку наставе ученици и родитељи/старатељи, биће обавештени путем стедстава јавног информисања, сајта школе и обавештења које ће бити истакнуто на огласној табли испред школе.
Директор школе
Драгица Дојчиновић

Успех на такмичењу!

У недељу, 9. априла 2017. године, одржано је окружно такмичење из српског језика и језичке културе . Ученица шестог рареда наше школе, Јана Домановић,  постигла је изванредан резултат освојивши друго место.

Опширније: Успех на такмичењу!

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА ЗА НАДОКНАДУ

Распоред учионица

НАДОКНАДА ПОНЕДЕЉАК pdf

НАДОКНАДА УТОРАК pdf

ЧЕПОМ ДО ОСМЕХА, ПРВА ПОШИЉКА

Прва пошиљка прикупљених чепова, акције "Чепом до осмеха" предата је рециклажном центру.
Наша идеја да мотивишемо ученике да буду хумани и помогну деци са инвалидитетом, дала је резултате.
Настављамо и даље акцију свакодневног сакупљања чепова и њиховог одлагања у кутију постављену у холу наше школе.

УПИС БУДУЋИХ ПРВАКА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС БУДУЋИХ ПРВАК

OБАВЕШТЕЊЕ за ученике и родитеље/старатеље

OБАВЕШТЕЊЕ за ученике и родитеље/старатеље

Министарство просвете, науке и технолошког развоја на основу података које су прикупиле школске управе, а имајући у виду да је веома тешко надокнадити пропуштене часове,  донело је одлуку да настава у основним и средњим школама почне у среду, 11. јануара 2017. године.

Директор школе
Драгица Дојчиновић

Пинкове звездице

Вања Драмићанин, ученица одељења 7/3, успешно се пласирала у наредни ниво музичког такмичења ,,Пинкове звездице". Изводила је композицију Бруна Марса "When I was your man".

Опширније: Пинкове звездице