"У очима других" Хармоника

У среду, 13.12.2017.године у оквиру часа ОЗ са ученицима 7-2, педагог школе реализовао је радионицу из Програма професионалне оријентације за ученике 7. разреда.

Опширније: "У очима других" Хармоника

Успех на такмичењу!

У недељу, 9. априла 2017. године, одржано је окружно такмичење из српског језика и језичке културе . Ученица шестог рареда наше школе, Јана Домановић,  постигла је изванредан резултат освојивши друго место.

Опширније: Успех на такмичењу!

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА ЗА НАДОКНАДУ

Распоред учионица

НАДОКНАДА ПОНЕДЕЉАК pdf

НАДОКНАДА УТОРАК pdf

Радионица професионалне орјентације

У нашој школи ,30.11.2017.године у одржана је радионица на тему професионалне оријентације.

Опширније: Радионица професионалне орјентације

УПИС БУДУЋИХ ПРВАКА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС БУДУЋИХ ПРВАК

OБАВЕШТЕЊЕ за ученике и родитеље/старатеље

OБАВЕШТЕЊЕ за ученике и родитеље/старатеље

Министарство просвете, науке и технолошког развоја на основу података које су прикупиле школске управе, а имајући у виду да је веома тешко надокнадити пропуштене часове,  донело је одлуку да настава у основним и средњим школама почне у среду, 11. јануара 2017. године.

Директор школе
Драгица Дојчиновић

Пробни завршни 2017

Тестови и анализа постигнутих резултата са Пробног завршног испита за ученике осмих разреда, који су одржани 7 и 8. априла 2017.год. из српског језика, математике и комбинованог теста.

Српски језик - тест     pdf

Српски језик - анализа     pdf

Математика - тест     pdf

Математика - анализа     pdf

Комбиновани тест - тест     pdf

Комбиновани тест - анализа     pdf

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Продужен зимски распуст

На основу званичног саопштења Министра просвете, Младена Шарчевића, распуст је продужен 9. и 10. јануара 2017.год.
О наставку наставе ученици и родитељи/старатељи, биће обавештени путем стедстава јавног информисања, сајта школе и обавештења које ће бити истакнуто на огласној табли испред школе.
Директор школе
Драгица Дојчиновић