Наша мала креативна радионица

У петак 30. 3. 2018. ученици у продуженом боравку су, поводом предстојећег празника, украшавали јаја.

Опширније: Наша мала креативна радионица

Општинско такмичење из српског језика

У суботу, 24.3.2018. године, у нашој школи одржано је Општинско такмичење из српског језика и језичке културе.

Опширније: Општинско такмичење из српског језика

Маскенбал 2018

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У МАСКЕНБАЛУ

У нашој школи у уторак, 20.2.2018.године одржано је такмичење у избору најуспелије маске.

Опширније: Маскенбал 2018

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС БУДУЋИХ ПРВАКА

Упис ученика у основну школу –званично почиње у понедељак, 2.4.2018.године

Упис ученика у основну школу обавља се у складу са чланом 18. Закона о основама система образовања и васпитања. У први разред основне школе уписује се свако дете које до почетка школске 2018/19.год. има најмање шест и по ,а највише седам и по година.

Опширније: ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС БУДУЋИХ ПРВАКА

Јавни час Биологија

ЈАВНИ ЧАС НА ТЕМУ „ГЛОБАЛНЕ ПОСЛЕДИЦЕ ЗАГАЂИВАЊА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ“
Дана 19.3.2018. је у школском холу наставница биологије Светлана Петровић организовала јавни час на тему „Глобалне последице загађивања животне средине“.

Опширније: Јавни час Биологија

Новогодишње активности ђачког парламента

У оквиру редовних активности Ђачки парламент промовисао је свој рад и кроз организацију новогодишњих догађаја, уз асистенцију педагога школе.

Опширније: Новогодишње активности ђачког парламента

Окружно такмичење

Милица Стојић, ученица одељења VI2, поред максималног броја освојених поена на тесту из српског језика и језичке културе (24.3.2018), освојила је ПРВО место на Окружном такмичењу из математике.

Опширније: Окружно такмичење

Општинско такмичење из Хемије

У суботу, 3.3.2018.год. одржано је Општинско такмичење из хемије у ОШ"Марко Пајић" у Вичи. Нашу школу је представљало 3 ученика и постигли су сјајне резултате:

Опширније: Општинско такмичење из Хемије

"У очима других" Хармоника

У среду, 13.12.2017.године у оквиру часа ОЗ са ученицима 7-2, педагог школе реализовао је радионицу из Програма професионалне оријентације за ученике 7. разреда.

Опширније: "У очима других" Хармоника