Пинкове звездице

Вања Драмићанин, ученица одељења 7/3, успешно се пласирала у наредни ниво музичког такмичења ,,Пинкове звездице". Изводила је композицију Бруна Марса "When I was your man".

Чланови жирија  закључили су да Вања већ има искуства у етно певању, да поседује фантастичну боју гласа, специфичност у изговору појединих гласова. Упоређујући њен наступ са претходнима ,истакли су да има мио глас, да је њено певање несвакидашње, са много лепих украса. Оно што посебно треба нагласити је да се ученица самостално припремала, без професора музичког или енглеског, пласирала се високо. Честитамо Вањи са жељом да оствари свој сан у нади да ћемо узети учешћа у њеним припремама. Хвала Вања и само настави!