Willkommen

Willkommen такмичење из страних језика у организацији немачко-аустријског културно-едукативног центра, дана, 19.5.2018.године са почетком у 9 часова, одржано је у ОШ „Академик Миленко Шушић“ Гуча.

Опширније: Willkommen

Хумани гест и свест о пореклу – Ђина Ранђић у школи у Тијању

Ђина Ранђић, дечји амбасадор добре воље, у петак, 23.3.2018. године посетила је Основну школу „Академик Миленко Шушић“ из Гуче – издвојено одељење у драгачевском селу Тијање.

Опширније: Хумани гест и свест о пореклу – Ђина Ранђић у школи у Тијању

Календар образовно-васпитног рада основне школе за школску 2017/2018. годину

Светски дан поезије

У среду, 21. марта 2018. године, у нашој школи, у организацији школског библиотекара Ангелине Икодиновић, пригодним програмом обележен је Светски дан поезије.

Опширније: Светски дан поезије

Презентација уметничке школе

У уторак, 20.3.2018.године са почетком у 12 часова у ђачкој трпезарији у оквиру програма Професионалне оријентације ученика, организована је презентација Машинско-саобраћајне школе/Уметничког одељења из Чачка.

Опширније: Презентација уметничке школе

Општинско такмичење из Физике

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

У недељу, 18.2.2018.године, у нашој школи, одржано је Општинско такмичење из физике.

Опширније: Општинско такмичење из Физике

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

У суботу, 24.3.2018. године, у нашој школи одржано је Општинско такмичење из српског језика и језичке културе. На такмичењу је учествовало 40 ученика из свих основних школа из Општине Лучани.

Опширније: Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

Мислиша 2018

У Основној школи ,,Академик Миленко Шушић“ у Гучи, 8.3.2018. спроведено је математичко такмичење ,,Мислиша-2018.“, у организацији математичког друштва ,,Архимедес“ из Београда.

Опширније: Мислиша 2018

Савиндан 2018

Позоришна представа „ Имајте љубав међу собом“

У петак, 27.јануара 2018. године, ученици Основне школе „ Академик Миленко Шушић“ поводом прославе школске славе Свети Сава извели су позоришну представу Имајте љубав међу собом у режији Ангелине Икодиновић, професорке српског језика и књижевности.

Опширније: Савиндан 2018