Отворена врата и родитељ посматрач

Поштовани родитељи,

Као што смо и обећали пружамо вам информацију о распореду одржавања Отворених врата и Родитељ посматрач

Шта знаш о саобраћају

У суботу, 22.4.2017. године  у Основној школи „Котража“ одржано је 48. по реду традиционално такмичење ученика основних школа у познавању саобраћаја „Шта знаш о саобраћају“

Опширније: Шта знаш о саобраћају

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА

Други интерактивни фестивал науке, уметности и спорта

У среду, 24.5.2017. године, у фискултурној сали Основне школе „Академик Миленко Шушић“ из Гуче одржан је Други интерактивни фестивал науке, уметности и спорта. Примарни циљ фестивала је креативно и несвакидашње упознавање ученика четвртог разреда са наставним предметима који их очекују од петог до осмог разреда основног образовања.

Опширније: Други интерактивни фестивал науке, уметности и спорта

Светски дан књиге

Светски дан књиге и ауторских права обележава се сваке године 23. априла.  Одлука о обележавању овог дана  донета је на Генералној конференцији УНЕСКО-а, одржаној у Паризу, 1995. године.

Опширније: Светски дан књиге

У зачараном кругу дроге и алкохола

Данас је у нашој школи у оквиру Посебних програма здравствене заштите ученика, организовано предавање са презентацијом на тему "У зачараном кругу дроге и алкохола".

Опширније: У зачараном кругу дроге и алкохола

Професионална орјентација 2017

Данас је у нашој школи у оквиру програма професионалне оријентације за ученике 8. разреда одржана презентација средње школе са домом ученика "Љубо Мићић " из Пожеге.

Опширније: Професионална орјентација 2017

Професионална орјентација

Данас је у нашој школи ученицима 8.разреда у оквиру програма професионалне оријентације представљена Уметничка школа из Ужица.

Опширније: Професионална орјентација

ЛЕП ЈЕ ЗВУК СОВА ХУК

Нашу школу посетио је господин Зоран Рајичић из Друштва љубитеља птица и природе "Сове на опрезу" и у Дому културе у Гучи одржао предавање за ученике и наставнике о совама нашег краја.

Опширније: ЛЕП ЈЕ ЗВУК СОВА ХУК