Предавање о пубертету

Данас је у нашој школи одржано едукативно предавање за девојчице 6.

разреда на тему промене у пубертету.

Предавање је организовао педагог школе Јелена Вукашиновић у сарадњи са модератором Анастасијом Корићанац - доктором медицине из Краљева.Програм је инициран од стране компаније Procter & Gamble, који је одобрио Завод за унапређивање образовања и васпитања.Сврха програма је информисање девојчица о физичким и емоционалним променама које ће се десити током пубертета и едукација девојчица у погледу женске хигијене.Циљ предавања је поспешивање хармоничног развоја генерација сутрашњице и неговање здравих стилова живота младих.