У зачараном кругу дроге и алкохола

Данас је у нашој школи у оквиру Посебних програма здравствене заштите ученика, организовано предавање са презентацијом на тему "У зачараном кругу дроге и алкохола".
Промоцију здравих стилова живота за ученике петог разреда организовао је педагог школе, Јелена Вукашиновић у сарадњи са ПС Лучани, испоставом у Гучи.
Криминалистички полицајац Снежана Луковић, представила је ученицима опасности везане за ову тему и указала на значај очувања здравља.
Ученици су постављали питања, излагали своје дилеме везане за тему.Тема је била јако интересантна ученицима који су пажљиво слушали излагање и активно учествовали.
После завршене презентације педагог школе је разговарао са ученицима о утисцима са предавања.Сви ученици су се сложили да је предавање било изузетно корисно за неке реалне животне ситуације у којима може да се нађе свако од нас.