Професионална орјентација 2017

Данас је у нашој школи у оквиру програма професионалне оријентације за ученике 8. разреда одржана презентација средње школе са домом ученика "Љубо Мићић " из Пожеге.
У ђачкој трпезарији у 12:30 часова 65 ученика је пратило презентацију образовних профила ове школе.

Ученици су били заинтересовани за тему и образовне профиле које школа нуди: пољопривредни, ветеринарски, прехрамбени техничар, зоотехничар, техничар хорти културе, пекар, месар, руководилац -  механичар пољопривредне технике, цвећар - вртлар и произвођач прехрамбених производа.

120926
Укупно120926