ДИЛЕМА

Данас су ученици 3-2 заједно са учитељицом Зорицом Обрадовић у сарадњи са педагогом Јеленом Вукашиновић решавали “ДИЛЕМУ” на веб апликацији ЗУОВ-а. Учење кроз игровне активности- квизове, обрадовале су ученике и максимално их укључиле у рад и учење на тему личне хигијене и њене важности за здравље. Десетак одвојених квизова у апликацији дају вишеструке могућности учења, како логичко закључивање тако и учење путем покушаја и погрешака. У интеракцији ученици су уживали и сви активно учествовали. Задовољни, научили смо и подсетили се низа активности које смо заједно радили од првог разреда.
Чувајте своје здравље, одржавајте личну хигијену, само су неке од порука које су ученици на крају часа упућивали једни другима!