Испраћај колегинице Оливере Пантелић у другу школу

Колегиницу Оливеру Пантелић, наставника географије и грађанског васпитања, колектив је данас пригодним дружењем у Ђачкој трпезарији испратио у ОШ”Милан Благојевић” у Лучанима. Наставница је у нашој школи провела 7 година рада. За то време увек је давала свој максимум у раду како са ученицима тако и са колегама. Учешће у пројекту” Наша мала баштица” обогатило је све нас. Као “тимски играч”, неизмерно је поштовала своје колеге. Увек је имала разумевања за своје ученике и уносила иновативне методе у наставу. Дружење са колегиницом обележили су само пријатни тренуци. Смирена, сталожена, а у исто време пуна нових идеја, енергична, тихим тоном унела је у наш колектив додатни елан и енергију.
Настављамо сарадњу кроз заједничке активности сарадње између наших школа.
Само још једном сви смо доказали да смо људи великог срца! Још један плус за етос за све нас!
Пуно изазова у даљем раду, низање професионалних успеха, само су неке од жеља свих нас. Данашњи осмеси свих нас говорили су више од хиљаду речи! Пуно среће у даљем раду, колектив ОШ”Академик Миленко Шушић” у Гучи.