Крај првог полугодишта

Данас је у нашој школи пригодним активностима обележен крај првог полугодишта.
Ученици првог и другог циклуса уз помоћ наставника веронауке у сарадњи са наставницима музичког и ликовног васпитања и учитељицом Зорицом Обрадовић, припремили су пригодну приредбу у Културном центру у Гучи како за ученике наше школе, тако и за грађанство. Пуна сала одзвањала је аплаузима присутних, а глумци поносни на своје изведбе, уживали су у аплаузима.
Ученички парламент у сарадњи са педагогом школе, припремио је “новогодишњу кутију жеља” за све ученике и запослене. Сви смо имали своје жеље. Почев од доброг здравља па све до лутки, аутића, слаткиша…Радовали смо се свакој исписаној жељи у нади да ће нам се и остварити! У фискултурној сали смо уприличили другу рођендан! Сви смо искрено уживали!
Дан смо привели крају уз пригодно дружење запослених у ђачкој трпезарији!
Са пуно петица, лепих жеља и смеха поздрављамо “стару годину”!
Видимо се у Новој!