Општи родитељски састанак родитеља ученика осмог разреда

Данас је у нашој школи организован Општи родитељски састанак родитеља ученика осмог разреда. У ђачкој трпезарији директор и педагог школе иницирали су и организовали састанак. Састанку је присуствовало 37 родитеља. Педагог школе, Јелена Вукашиновић поздравила је присутне родитеље, отворила састанак и реч дала предметним наставницима.
Дневни ред састанка:
1. Анализа пробног Завршног испита;
2. Искуства из претходних година везана за Завршни испит;
3. Информације и термини припремне наставе;
4.Календар активности везано за упис ученика у средње школе;
5. Представљање средње школе “Драгачево” Гуча;
6. Текућа питања.
Предметни наставници су изнели резултате свако за свој предмет.
Наставници: Катарима Пеулић, Зарко Шуманов, Гордана Поповић, Снежана Јоровић, Биљана Ђурић, Весна Пуача и Борко Рашковић. Педагог школе је представио резултате Пробног испита на нивоу школе.
Презентацију средње школе – образовне профиле представили су наставници: Љупка Мијатовић и Милош Шушић.
На опште задовољство свих Општи родитељски састанак је протекао у интеракцији родитеља и наставника.
Родитељима су дате инструкције везане за упис.
У нади да ће ученици остварити још боље резултате, остаје нам да сачекамо јул месец.