”Шта знаш о пубертету”

У четвртак, 6.4.2023.године у нашој школи је одржано предавање на тему “Шта знаш о пубертету”. Предавање је одржано путем ЗУМ апликације он-лајн. Организатор и сарадник предавања је био педаг школе, а помоћ у организацији предавања је реализовала наставница информатике Весна Ређевић. Циљна група су биле ученице петог и шестог разреда, чији су родитељи / ДЗЗ потписали сагласности за присуство ученица ма предавању. Предавање је одржано у кабинету информатике, коме је присуствовало 16 ученица петог и шестог разреда. Пројекат и предавање подржало је МПНТР. Претентацију је водила представница ангажована испред фирме Проктр анд Гембл. После завршеног предавања, ученице су биле задовољне и све то су потврдиле попуњавањем упитника који је прослеђен на мејлове ученика. Такође евакуационе листе попунили су и наставница која је била са ученицама, као и педагог школе. Ученице су у току предавања постављале питања предавачу Ивани, која је на сва питања одговарала са задовољством !
До неког наредног предавања, утиске и информације размењиваћемо једни са другима.