Ученички парламент- представљање

Почетак нове школске године “најавио” је и Ученички парламент. Предвођен педагогом школе, кренуо је у “акцију”.
12.9.2023.године одржан је конститутивни састанак Парламента. На састанку су изабрани председник- Теодора Марковић, заменик Анита Јаковљевић, записничар Лара Милекић и ПР менаџер Михаило Нешовановић.
Данас, 14.9.2023.год. представници Парламента представили су се ученицима наше школе у циљу оснаживања ученика, као и подршке ученицима од стране својих школских другова. Заједно смо представили Парламент, “послове” којима се бавимо и свако од представника је ученицима објаснио своју улогу. Ученици првог циклуса нису крили своје одушевљење нашом посетом. Знатижељни, имали су пуно питања и осмеси су потврдили оправданост наше посете. У другом циклусу, ученици су такође са великом пажњом пратили излагање својих другара. Већ су потекле прве иницијативе ученика, којима ће се Парламент бавити!
Аплаузом су нас испратили сви ученици и наставници и нико није крио задовољство посетом.
Ученички парламент смо сви ми, биле су неке од порука! Задовољни, настављамо даље!