Такмичења

На окружном такмичењу из енглеског језика Милица Стојић, одељење 8/2, освојила је друго место и остварила пласман на републички ниво такмичења.  Честитамо Милици и наставници Вери Караклајић.

На окружном такмичењу из физике које је данас одржано, наш ученик Вељко Марковић дели 3. место. Честитамо Вељку и његовој наставници Снежани Јоровић!
 Стиже још лепих вести са такмичења из историје. Дијана Перовић, 8.разред и Вељко Марковић, 6. разред, освојили су треће место. Честитамо Дијани, Вељку и наставнику Борку Рашковићу!
На општинском такмичењу из биологије, наша ученица Андреа Икодиновић, 8 разред, освојила је прво место и пласирала се на следећи нив отакмичења. Честитамо Андреи и наставници Весни Пуачи.