Златне рибице и даље доносе срећу

Данас су “Златне рибице донеле срећу” и ученицима 2-1 одељења! У сарадњи са учитељицом Марицом Станишић, рибице су обрадовале ученике овог одељења. У припремној фази радионице, учитељица је заједно са својим ученицима на часу ликовне културе направила акваријум/ будућу кућицу за наше златне рибице. Педагог школе је данас на радионици са ученицима разматрао жеље ученика, колико су реалне и могуће! Сви смо дошли до закључка да је жеље могуће испунити само уз наше залагање и труд, што је заправо и био циљ исте.
Рибице су нам показале и пут до другарства, схватили смо да ништа без доброг друга. “Ветрови су нас носили, а ми смо чврсто остали да стојимо захваљујући управо томе што имамо доброг друга”. Било је пуно лепих речи, загрљаја којима смо доказали пријатељство! Сви смо се радовали и говорили на глас жеље! Рибице са жељама ставили смо да безбрижно пливају у акваријуму, а наш задатак је да све жеље и обећања од данас испунимо: будемо срећни и весели, бринемо о свом здрављу, будемо добри, учимо и дружимо се…
Срећни испраћамо стари годину са жељама за Нову!
Срећна Нова година. Воле вас ученици 2-1.