Међународни дан толеранције

Данас су ученици наше школе различитим активностима обележи Међународни дан толеранције.
Све активности радили смо удруженим снагама. Ученици првог циклус погледали су филм о толеранцији, презентацију на исту тему. Своја осећања и закључке до којих су дошли, представили су цртежима који су украсили паное школе.
Ученици другог циклуса предвођени Ученичким парламентом присуствовали су презентацији, гледању филма и радионици “ Ставови и предрасуде”. На настави Грађанског васпитања такође смо разговарали на ову тему.
Доста тога смо знали, али смо доста тога и научили. Поносни смо на све нас јер смо потврдили да нам поштовање, уважавање и прихватање богатог спектра различитости помажу да будемо добри људи. Сви смо били изузетно толеранти!
До наредног сусрета Ученички парламент жели вам пуно толеранције!!!