Млади под контролом…Дигитална деменција!

У сарадњи са Библиотеком Општине Лучани, представници Ученичког парламент наше школе и ученици осмог разреда, заједно са педагогом и представницима Савета родитеља- у петак, 27.5.2022.год. са почетком у 12 часова присуствовали су радионици и презентацији књиге Недељка В. Јовића – психолога и писца. Тема предавања: “Млади под контролом…Дигитална деменција! Шта чинити? Најизраженији симптоми и последице прекомерног коришћења друштвених мрежа, интернета и игрица…Предавање и принцип рада био је заснован на интеракцији предавача и учесника. Ученици су имали прилике да сазнају доста везано за прекомерно коришћење мобилних телефона, друштвених мрежа…Сви смо уживали у радионици!
Овом приликом захваљујемо се нашим драгим сарадницима из библиотеке Општине Лучани у Гучи.