Моје жеље/ златна рибица

Данас је на часу ОЗ са ученицима 3-2 реализована радионица на тему Моје жеље/ златна рибица. Педагог школе иницирао је радионицу. Уз подршку учитељице Зорице Обрадовић, све је било лепше и лакше.

Циљ радионице је био да ученици освесте и препознају своје жеље, разумеју колико су стварно жеље реалне и могуће. Шта ће им помоћи да постану зрелији, бољи и како лакше да разумеју друге.
Припремна фаза радионице била је на часу ликовне културе где су ученици са учитељицом направили акваријум и своје “ златне рибице”.
Ученици су били изузетно активни и са задовољством су учествовали у активностима. Сви смо исписали своје жеље, причали о њима. Задовољство ке било обострано, што су ученици и потврдили у евалуацији.
До наредних жеља уживамо и трудимо се да испунимо тренутне.