Професионална оријентација ученика осмог разреда

Данас је у нашој школи у оквиру програма Професионалне оријентације ученика, организована презентација средње школе”Драгачево” Гуча.
Представници средње школе:
Драган Тановић- директор,
Бојана Перовић- педагог и
Драгана Анђелић- наст. машинске групе предмета, ученицима осмог разреда представили су своју школу: образовне профиле, начин рада, ваннаставне активности, рад на пројектима и све друге повољности које школа нуди.
Сарадњу са школом као и интерактивни разговор са ученицима подржали су и иницирали директор школе Драгица Дојчиновић и педагог Јелена Вукашиновић.
На опште задовољство свих актера, ученици су остали да размишљају о свом даљем професионалном развоју и путу.
У нади да ће свако одабрати и уписати жељену школу, донети праву и ваљану одлуку, остајемо до јуна месеца.