“Пажљивко”

Данас су у нашој школи представници ПС у Гучи, ученицима 1. и 2. разреда представили Пројекат” Заједно и безбедно кроз детињство”. Тема данашњег сусрета била је Безбедност деце у саобраћају. На изузетно занимљив начин ученицима је представљена тема. Интеракција са ученицима је била присутна. Ученици су пратили презентацију помоћу аудио- визуелних средства / видео бима. Представник ПС у Гучи Драган Томић ученицима је објаснио све што је било важно везано за ову тему. Сви смо се подсетили и научили како треба бити безбедан у саобраћају. “Пажљивко” је ученике на сликовит начин, такође подсетио на важност ове теме! Сви смо уживали. До следећег сусрета, поштујемо правила безбедности у саобраћају!