Професионална орјентација

Данас су нашу школу у оквиру Програма професионалне оријентације посетили представници средње Шумарске школе из Краљева. Представници школе: Јелена Јаблановић и Горан Бијанић- инжењери шумарства, наставници стручних предмета представили су образовне профиле које школа нуди.
Ученици друге и треће године: Александар Милетић и Марко Милутиновић ученицима наше представили су све повољности интернатског смештаја и живота у школи. Презентацију наставника пратили су и кратки филмови које су наши ученици пратили. На задовољство свих актера интеракција је била обострана.
Захваљујемо се колегама, представницима Шумарске школе на свему што су данас представили нашим ученицима. До одабира жељене школе, остајемо у нади да ће свако од ученика изабрати право занимање за себе.