Професионална орјентација

У сарадњи са средњом школом “Драгачево” Гуча, ученици осмог разреда, у пратњи педагога школе Јелене Вукашиновић и наставнице биологије Весне Пуаче, данас су посетили интерактивни изложбу у издвојеном одељењу средње школе у Лучанима.
У оквиру Пројекта “Караван за климу”3.0
Мали корак за човека, велики за природу 2020-2021
У оквиру изложбе која путује Србијом, ученици су имали прилику да се упознају са темом Заштите биодиверзитета. Као и са утицајем климатских промена и пројектима младих. Представници еко секције средње школе били су за штандовима свих наведених тема. Ученици су могли да учествују на интерактивном квизу. Обилазак школе и упознавање са образовним профилима које школа нуди, добро су дошли ученицима да још мало размисле на тему Професионалне оријентације.
Сви смо уживали у овом дивном дружењу. Захваљујемо се представницима и организаторима средње школе који су нам омогућили да учествујемо, посетимо изложбу и уживамо у интерактивним радионицама. Дешавање су пропратили представници медија, екипа РТС-а за коју је наш ученик Вељко Марковић дао изјаву. 18