Свечани пријем првака

Данас је у Ђачкој трпезарији са почетком у 10 часова организован Свечани пријем ученика првог разреда.
Ученици су са родитељима присуствовали приредби коју су ученици другог разреда припремили са својим учитељицама. У програму су учествовали и ученици литерарно- драмске секције, представивши све школске предмете на занимљив и интересантан начин, представом “Распоред часова”.
Сви смо уживали у Свечаном пријему, после чега су ученици првог разреда са својим учитељицама отишли у своје учионице на даље упознавање. Том приликом ученици су добили распоред часова као и ранчеве са неопходним прибором које је поклонила Општина Лучани.
Свим ученицима срећан полазак у први разред, а осталим ученицима срећан наставак школовања!