У туђим ципелама

Данас су ученици одељења 7-1 били “У туђим ципелама”.
Циљ радионице је управо да ученици схвате колико је тешко “бити у туђим ципелама” и да се подсете колико је битно да чују и поштују друге! У својим “ципелама” смо најкомотнији, најфункционалнији, осећамо се пријатно! Али, такође морамо да схватимо и поштујемо “ туђе ципеле”. Пре него било шта урадимо треба да себи поставимо питање, управо то, како се тај неко осећа и шта можемо ми да помогнемо? Дошло смо до правих одговора. Сви смо схватили поруку! Интеракција са ученицима је била изузетна, сви смо учествовали. Осећали смо се изузетно важно, самоуверено и срећно, што потврђују и осмеси које нисмо штедели!
До наредне радионице, “будите и својим ципелама’ и подржите друге да нађу свој прави број !