Светски дан породице

Данас, 15.5.2023. године ученици наше школе разним активностима обележили су Светски дан породице. Једну од активности реализовао је Ученички парламент уз подршку педагога школе, Јелене Вукашиновић, а у сарадњи са наставницом грађанског васпитања Оливером Пантелић.
На седмом часу грађанског васпитања, Ученички парламент је са одељењем 7-1 које је имало час реализовао радионицу “Породица- то сам ја”. Циљ радионице је: корелација вредности породице и тема које се обрађују на настави грађанског васпитања. Сви смо уживали и осећали се управо као једна велика породица. Очувати Ораве вредности породице биће наш стални “домаћи задатак”. Учили смо једни од других, допуњавали се и поносили што смо сви ми управо део једне велике школске породице.