Позоришна представа/ подршка ученицима ШОСО 1.новембар из Чачка

Данас су ученици првог циклуса наше школе, од првог до четвртог разреда пружили подршку ученицима ШОСО 1.новембар из Чачка. Наши ученици су у пратњи својих учитеља у Културном центру у Гучи пратили инклузивни представу “Ми -ши- ко и Ми-ши -сан” у оквиру пројекта “ Стави наше наочаре”. Представа је била хуманитарног карактера, а глумци су били управо ученици ове школе, као и ученици из редовних школа који су се придружили пројекту.Циљ представе је био приказати инклузију на делу, да је све могуће уз труд, рад и разумевање особа са тешкоћама у развоју.
Ученици наше школе су били одушевљени представом и громогласним аплаузима испратили исту. Подршка наших ученика била је од изузетне важности за децу глумце и велики покретач за све нас! Искрено смо уживали!

До неких даљих подршка остајемо у размишљању да се све може када се удружимо и разумемо потребе и различитости других!